Obchodníci a prodejci

Fungujeme se třemi základními týmy technicko obchodních poradců. Jedná se o týmy, které mají na starosti zateplení rodinných domů, revitalizaci bytových domů a developerské projekty.

Divize IZOLACE se opírá o služby pro majitele rodinných domů. Pomáháme jim účinným a finančně nenáročným opatřením snížit spotřebu energie. Jako první jsme u nás začali aplikovat foukanou minerální izolaci. V divizi působí ještě tým specialistů, který se stará o zákazníky z oblasti zemědělství a průmyslu.

Pravidelně se scházíme na poradách a využíváme pomoc jak vedoucích, tak trenérů (našich kolegů). V dalších divizích je situace obdobná. Týmy jsou jak v revitalizaci bytových domů, tak i v developerských projektech. Všichni se schází na poradách, kde vzájemně sdílí informace.

Zpravidla také probíhají školení obchodních dovedností a kalibrační porady nad novými produkty a službami. Členové týmů se aktivně podílí na školícím programu nováčků. Každý technicko obchodní poradce má plně k dispozici firemní vozidlo, telefon a notebook s tiskárnou a scannerem. Informační systém je on-line, data jsme schopni zadávat nebo získávat přímo v terénu. Snažíme se o co nejrychlejší reakci na poptávku klienta.

Pojď pracovat s námi. Pracuj pro IPÉČKA.

Přidej se!