Odborné poradenství

Energetičtí auditoři a specialisté, autorizovaní inženýři, zkušení praktici a technologové. Pro práci využívají nejmodernější techniku, jakou jsou termokamery, programy na energetické výpočty, prostředky chemické analýzy.

V rámci společnosti máme také kolegy specialisty. Často je situace s návrhem opatření složitá a vyžaduje detailní energetické výpočty. V této chvíli nastupuje kavalerie energetických specialistů, auditorů, autorizovaných inženýrů a zkušených technologů.

Jsme schopni pomocí moderní techniky diagnostikovat problém, spočítat a kvantifikovat jej a navrhnout to nejlepší řešení. To vše s ohledem na praktičnost a realitu provedení. Nepracujeme způsobem „papír snese všechno“, řešení je vždy reálně proveditelné za rozumných nákladů.

Produkty jako například energetický audit, energetický štítek budovy, výpočet ztrát tepla nebo vyplněná a podaná žádost o dotace jsou naším denním chlebem. Od roku 2010 jsme jedním z energetických konzultačních a informačních středisek (EKIS), registrovaných MPO ČR. Zastavit se může kdokoli a my rádi odborně poradíme v oblasti energetických úspor, dotací, legislativy apod.

Pojď pracovat s námi. Pracuj pro IPÉČKA.

Přidej se!