Příprava a podpora výroby, projektová činnost

V rámci společnosti existují dva týmy přípravy. Menší je u divize IZOLACE. Koordinuje a plánuje více než 900 zakázek ročně. Větší skupinu zahrnuje příprava revitalizace bytových domů. Zde provádí inženýři projektování samotných opatření, vyřízení povolení, vyřízení úvěrů a dotací.

Pokud bychom neměli přípravu, bylo by to pro nás jako auto bez benzínu. Jediná zakázka by se nezrealizovala, jediná izolační parta by nevyjela k zákazníkovi. V divizi REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ inženýři projektují zakázky a počítají opatření tak, aby optimalizovali náklady a zároveň maximalizovali úspory.

Pracují v systému Revit, jehož propojení se stavebním systémem CAD jsme pomáhali v České republice zavést do praxe. I díky tomuto unikátnímu nástroji dokážeme být velice rychlí. Během týdne musí být na stole perfektně vyladěné řešení pro revitalizaci bytového domu.

U nás neexistují vícepráce, to znamená, že návrh musí být opravdu dobrý a přesný. Pokud se spleteme, tak to také zaplatíme. V rámci přípravy zajišťujeme také celkovou legislativu, tedy klientům odpadá příprava smlouvy či běhání po úřadech s žádostí o stavební povolení.

Pojď pracovat s námi. Pracuj pro IPÉČKA.

Přidej se!