Seminář obchodních dovedností

Rád bys měl obchodní jednání plně pod kontrolou?

Přihlas se na seminář obchodních dovedností a prodávej lépe a snadněji dosahuj výsledků.

SEMINÁŘ OBCHODNÍ DOVEDNOSTI

Co se naučíš?

  • seznámíme Tě s osvědčeným a úspěšnými obchodníky uznávaným modelem obchodního jednání,
  • vysvětlíme Ti, jak vést obchodní jednání krok po kroku, a proč jednotlivé kroky děláme,
  • navíc si ukážeme, jak se na jednání připravit, co udělat a jak začít budovat vztah se zákazníkem již od prvního kontaktu s ním,
  • srovnáš si svoje dosavadní dovednosti a vše vyzkoušíš na modelových situacích.

Dostaneš od nás:

  • jak teoretický výklad,
  • tak zábavná i praktická cvičení.

A tak si všechno dobře vyzkoušíš, než se pustíš do obchodování „na ostro“. Naše firma se obchodem zabývá už 27 let, během kterých jsme se vypracovali na lídra na trhu ve svém oboru. Rádi bychom předali zkušenosti i Tobě a ukázali, jak to děláme my.

Kdy: ve středu 27.9.2023
V kolik: 9-16 hod
Kde: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., Tyršova 405, 588 13 Polná
Cena: 997 Kč

Jdeš do toho s námi? Pokud po semináři nebudeš spokojený, peníze Ti vrátíme.

MÁM ZÁJEM

Kurzem Tě provedou Michal a Kuba

Naši zkušení lektoři, léty prověření nejlepší obchodníci.

Mgr. Michal Jurč
Vedoucí obchodního týmu

  • 6x v řadě nejlepší obchodník
  • zkušený kouč a konzultant

Před 12 lety jsem začínal ve společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. na pozici Technicko-obchodního poradce. Díky orientaci na výsledek a sebevzdělávání jsem se každý rok stal nejlepším obchodníkem. Vypracoval jsem se na pozici manažera obchodních týmů. Od té doby se zaměřuji na rozvoj všech, kteří komunikují se zákazníkem a vedou týmy. Specializuji se na přímý prodej a sám i nadále aktivně obchoduji. Důležitá je pro mě firemní filozofie a kultura. Přidanou hodnotu vytvářím svým přístupem, vždy udělám něco navíc.

Všichni jsou nositeli výsledků a vše se započítává. Jsem praktik, který umí věci interpretovat teoreticky a ukázat je v terénu.

Bc. Jakub Král
Specialista rozvoje

  • trenér obchodních dovedností
  • zkušený obchodník a vedoucí AKADEMIE pro nováčky

V červenci roku 2020 jsem se po letech vrátil do rodné Jihlavy a do oka mi padla nabídka práce na pozici Technicko-obchodního poradce, kterou vypsala společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Úspěšně jsem prošel výběrovým řízením a nastoupil jsem do AKADEMIE - programu, který zaškoluje nováčky, učí je obchodnické dovednosti i práci v terénu. Tento projekt mě zaujal natolik, že jsem chtěl být jeho součástí i na té druhé straně – jako školitel. Rok jsem obchodoval, získával zkušenosti a následně jsem se i já začal starat o nováčky v rámci AKADEMIE. Snažím se kolegy, kteří do firmy nastoupí podporovat v terénu a pracovat na jejich rozvoji.

Člověk se pořád učí a mě osobně žene kupředu přicházet na nové způsoby rozvoje, motivace a komunikace se zákazníkem. Každý z nás se totiž může na tu samou věc dívat z jiného úhlu pohledu.


MÁM ZÁJEM