Výroba izolace

Skupina více než 20 pracovníků zajišťuje aplikaci tepelné izolace MAGMARELAX®. Jedná se o unikátní proces vyžadující dlouholeté zkušenosti a praxi. Jednáme přímo se zákazníky, což klade vysoké nároky na úroveň komunikace a kvalitu práce.

Od roku 1995 realizujeme foukanou minerální izolaci MAGMARELAX® . I po letech nás vždy nadchne, když vidíme, jak rychle a plynule přibývá izolace při aplikaci. Klienti již první den cítí změnu a to je pro nás klíčové. Snažíme se neustále udržovat vysokou úroveň služby a její kvalitu kontrolují sami zákazníci.

Každý klient je požádán o vyplnění dotazníku spokojenosti, kde ohodnotí naši službu a jmenovitě i pracovníky, kteří u něj realizovali. Je to jako ve škole 1 nejlepší a 5 nejhorší. Dlouhodobý průměr se pohybuje kolem hodnoty 1,2, což považujeme za úspěch. Vždy nás potěší pochvalný dopis od zákazníka, kde popisuje ochotu a spolehlivost našich kolegů. Nároky jsou dnes opravdu vysoké a stejně tak ostré lokty má konkurence.

Každý realizační pracovník v izolacích musí umět komunikovat s klientem. Vyřešit naléhavou situaci a poradit si v terénu, kde je bez zázemí firmy jen v malém 2-3 členném týmu. Musí zvládat i další řemesla, protože součástí služby často je také montáž nové podlahy (Stropní systém MAGMARELAX®), nebo oprava vstupu na půdu. Jde to, protože izolace jsou pro nás srdeční záležitost.

Pojď pracovat s námi. Pracuj pro IPÉČKA.

Přidej se!